شماره هفدهم مجله بین الملل مهر/ گفتگو با رئیس پارلمان سوریه

شماره هفدهم مجله بین الملل مهر/ گفتگو با رئیس پارلمان سوریه


به گزارش خبرنگار مهر، این مجله که به صورت دیجیتال منتشر می شود تلاش می کند به بررسی تحلیلی تازه ترین تحولات منطقه و جهان بپردازد و روند تحولات را در قالب گزارش و گفتگو مورد بررسی قرار دهد.

گفتگو با «هدیه خلف عباس» رئیس پارلمان سوریه در این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده است.

تبعات امنیتی CTBT برای ایران؛ گفتگو با «نیکلاس هاپتون» سفیر انگلستان؛ چرا ایران از تقابل با سعودیها پرهیز می کند؟ و رمزگشایی از دکترین سلمان از جمله مطالبی هستند که در این شماره مجله بین الملل مهر منتشر شده اند.

گفتگو با «پیتر فیلیپ» کارشناس آلمانی؛ گفتگو با «هدیه خلف عباس» رئیس پارلمان سوریه؛ ماجراجویی سعودی و آثار اقتصادی آن و گفتگو با «تیموتی شاو» استاد دانشگاه ماساچوست در بخش خاورمیانه مجله قابل دسترسی است.

اولتیماتوم اوربان به اروپای واحد؛ رمزگشایی از طرح جدید ناتو در سوریه؛ گفتگو با «فاروق لوغ اوغلو» معاون حزب جمهوری خلق ترکیه و گفتگو با «آرنه لیتس» نماینده پارلمان اروپا از جمله موضوعاتی هستند که در بخش اروپا این شماره از نشریه مورد اهتمام قرار گرفته اند.

در بخش آسیای این شماره از مجله می خوانیم: موانع موجود در احیای جاده ابریشم؛ معامله سایبری آمریکا و چین؛ توافق صلح کابل با حکمتیار و دلایل یورشهای اخیر طالبان در افغانستان.

گفتگو با «رودنی بروس هال» استاد دانشگاه آکسفورد؛ گفتگو با «ریچارد مورفی» سفیر سابق آمریکا در عربستان؛ گفتگو با «پل پیلار»مسئول سابق تحلیل عملیات سازمان سیا و گفتگو با «جیم اسلتری» نماینده سابق کنگره آمریکا از جمله موضوعاتی هستند که در بخش آمریکا این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده اند.

با توجه به اینکه این مجله سیر تحولات نظامهای منطقه ای و نظام بین الملل را در قالب گفتگو و گزارش گردآوری کرده است می تواند فهم خوبی در روند تحولات چه از حیث خبری و چه تحلیلی به دست دهد.

جهت دریافت شماره هفدهم مجله بین الملل مهر اینجا کلیک کنید.شماره هفدهم مجله بین الملل مهر/ گفتگو با رئیس پارلمان سوریه
شماره هفدهم مجله بین الملل مهر/ گفتگو با رئیس پارلمان سوریه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید